/Files/images/умілі рученята.jpeg

Дитячі поробки своїми руками сприяють творчому розвитку дитини. Вже у молодшій групі дитячого садочка найменші вихованці можуть виконувати нескладні творчі завдання. Їм буде цікаво працювати з природними матеріалами, папером, пластиліном, вивчати різні техніки і демонструвати свої перші успіхи батькам. У старших групах, коли діти вже познайомилися з основними техніками, в своїх роботах вони можуть їх комбінувати, створювати листівки та цілі картини.

Осінні вироби своїми руками

/Files/images/9.jpeg

Пожовкла листя є прекрасним матеріалом, щоб отримати осінні вироби своїми руками . До того ж, виконання такої вироби починається з захоплюючої прогулянки по парку, де дітки з мамами будуть ретельно вибирати листочки привабливої форми і яскравого кольору.

Самим маленьким можна запропонувати зробити відбитки листочків на папері, а дітям старшої віку сподобається ідея створення осінньої аплікації. Якщо для аплікації листочки попередньо треба підсушити, то для «відбитків» підійдуть і свіжо зірване листочки. Така саморобка стане першим художнім досвідом: дитина навчитися працювати з фарбами і пензликом, використовувати у своїй роботі пожовкле листя.

Для дитини треба підготувати білий аркуш паперу, фарби і пензлик, склянка з водою, а також листочки різного розміру і форми. Фарбу потрібно наносити на виворітну сторону, а потім відразу прикладати його до поверхні паперу, поки фарба не висохне. Притиснутий листочок не можна рухати, інакше відбиток буде змазаним. Його треба щільно притиснути до паперу, пропрасувати акуратно зверху і прибрати. Покрити листочок можна одним кольором фарби або створити химерний орнамент.

ВЕЛИКОДНЯ АПЛІКАЦІЯ

/Files/images/яйцо.jpg

Для цієї аплікації вам знадобиться одноразова картонна тарілочка,кольоровий папір,клей ПВА,ножиці,пензлик. Вирізаємо форму яйця з кольорового картону та квітку,прикрашаємо орнаментом. Приклеюємо в довільній формі вирізані елементи і виходить чудова аплікація.