/Files/images/70bbc881442e.gif

Шановні батьки та наші любі вихованці!

Ми сподівались, що пандемія швидко закінчиться, але карантин продовжується і наша з Вами зустріч відкладається ...

Шановні батьки, щоб кожен день Вашої дитини був цікавий, пізнавальний, завітайте на сторінки нашого педагогічного колективу в данному розділі.

В розділах педагоги будуть надавати інформацію щодо навчання та виховання дітей дошкільного віку.

/Files/images/70726232.gif

Дитинство є незабутнім, швидкоплинним, неповторним та найважливішим етапом людського життя

Дорослі, які причетні до процесу становлення особистості дитини дошкільного віку, мають розуміти свою відповідальність перед майбуттям.

Для цього насамперед необхідно :

- враховувати вікові особливості дитини;

- сприймати дитину як вільну особистість, яка постійно розвивається у притаманних їй видах діяльності: ігровій, пізнавальній, практично- творчій;

- бути партнером дитини у пізнанні самої себе, світу і себе у світі;

- забезпечувати емоційний комфорт, стан благополуччя і залученості до життя соціуму;

- створювати умови для індивідуалізації траєкторії особистісного розвитку, формування цінностей, особистісних якостей та життєвих компетентностей.

Тож зичу вам, шановні дорослі, натхнення та успіхів у складній і захоплюючий справі навчання і виховання дошкільнят!

З повагою ,

вихователь - методист Павленко Наталя Сергіївна !

/Files/images/3.png

Хочу також звернути Вашу увагу на безпеку дітей!!!!!

Пропоную ознайомитись з наступним файлом: