/Files/images/заставка 1.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З метою реалізації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням дистанційної форми роботи , нашим закладом було створено цю сторінку , яка допоможе забезпечити дітей безперервним навчанням.

Пріоритетні завдання нашого закладу під час дистанційної форми здобуття освіти в умовах воєнного стану є:

- налагодження ефективної комунікації з усіма учасниками освітнього процесу;
- системність організації освітнього процесу для всіх дітей;
- надання педагогічної підтримки дітям раннього та дошкільного віку ;
- здійснення інформаційної підтримки та психологічного супроводу учасників освітнього процесу.

Розділи:

1.Нормативно- правова база під час воєнного стану - розділ в якому ви маєте змогу ознайомитись з нормативними документами.
2. Розклад занять - ознайомитесь з розкладом занять з дітьми та розкладом роботи практичного психолога
3. Сторінки педагогів з дистанційного навчання - розділ в якому ви знайдете заняття , поради, рекомендації тощо
4.Онлайн свята, розваги та заходи - розділ в якому вас чекаютьсвята, привітання тощо